Klęcznik – piękna ozdoba na ślub

Najbliższe miesiące to zdecydowanie czas ślubów i niezwykłych uroczystości w plenerze. Dlatego też pary już od dobrych kilku miesięcy interesują się, jakie trendy ślubne będą wiodły prym w tym roku. Podpowiadamy jakie klęczniki wybrać zgodnie z obowiązującą modą, kolorystyką i stylem.

Pięknie ozdobiony Kościół – klęcznik, krzesła i kwiaty

Jeżeli chcesz sam ozdobić Kościół na czas swojego ślubu warto zrobić tak, by wszystkie elementy były do siebie odpowiednio dopasowane i dobrane. W tym roku w Kościołach na pewno będą rządzić elementy białe i złote. Dlatego też, w wielu sklepach i hurtowniach z dewocjonaliami można kupić klęcznik w kolorach bieli lub beżu. Idealny będzie on komponował się z jasnym wystrojem Kościoła, białymi krzesłami oraz różnorodnymi kwiatami o ozdobami.

Postaw na naturalność

Jeżeli nie masz firmy, która zajmuje się dekoracją – zadbaj o wszystkie elementy samodzielnie. To zdecydowanie tańszy sposób. Pary coraz częściej więc stawiają na naturalność, klasykę i rustykalny styl. Dlatego też wybierając dodatki do Kościoła warto pamiętać, by były one nieprzesadzone i nieprzesycone. Postaw na białe klęczniki, białe krzesła i delikatne kwiaty. To zdecydowanie wystarczy, by stworzyć wyjątkowy i ciepły klimat, który stworzy piękną ozdobę całej ceremonii zaślubin. Delikatne ozdoby krzeseł nie będą zabiera uwagi od państwa młodych. Przepych w takim miejscu jak kościół jest zdecydowanie niewskazany.